تقویم تاریخ
درگذشت بابک بیات (علی حسین بیات مطلق) (1385-1325) ...
عضـویت در خبـرنامه
نـام :
رایانامه :
نظـر سنجـی
شما مخاطب کدام بخش موسیقایی سایت هستیدآمـار بـازدید کننـدگان
بازدیدهای امروز : 111
بازدیدهای دیروز : 275
کل بـازدیـدها: 1844384
پژمان پارسایی

بخش هماهنگی موسیقی استانها / شهرستانها

- ابلاغ کلیه آیین نامه ها، ضوابط و معیارهای تهیه و تدوین شده تولید و پخش موسیقی به مراکز استانها/ شهرستانها (قسمت شعر و موسیقی) پس از تصویب در شوراهای تخصصی موسیقی و سرود.
- بررسی و کارشناسی کلیه تولیدات موسیقایی مراکز استانها/ شهرستانها در مرکز موسیقی و سرود جهت تصویب و پخش از شبکه های سراسری و استانی.
- ایجاد ارتباط با مراکز استانها/ شهرستانها (واحد شعر و موسیقی) به منظور تبادل موسیقی وسرودهای موردنیاز در تهران و مراکز.
- ایجاد بانک اطلاعاتی از تولیدات موسیقی و سرود مراکز استانها/ شهرستانها به منظور بهره برداری کلیه برنامه سازان و تقویت شبکه اطلاعاتی مرکز.
- همکاری با قسمت موسیقی و سرود مراکز استانها/ شهرستانها به منظور ساخت موسیقی های قابل بهره‏گیری در شبکه های سراسری رادیویی و تلویزیونی.
- اخذ سفارش، تکثیر و ارسال نوارها و لوح فشرده موسیقی و سرودهای موردنیاز مراکز استانها/ شهرستانها و هماهنگی با ادارات کل صدا و سیمای معاونت امور مجلس و استانها.
- دریافت نوار موسیقی و سرودهای تولید شده در مراکز استانها/ شهرستانها و ارائه آن به مدیریت نظارت و ارزشیابی به منظور بررسی و ارسال نوارهای تایید شده برای آرشیو.
- نظارت بر عملکرد قسمت شعر و موسیقی مراکز با هماهنگی مدیریت نظارت و ارزشیابی مرکز و ارائه گزارش های تحلیلی و موردی از فعالیت قسمت موسیقی و سرود مراکز به رئیس مرکز موسیقی و سرود.
- ارائه گزارش دوره ای از عملکرد مراکز استانها/ شهرستانها بر اساس تعهدات سالانه به رئیس مرکز و مدیریت اطلاعات و برنامه ریزی.